Головним заходом SAMPE є щорічна Міжнародна конференція з композиційних матеріалів SEICO, яка проводиться в Парижі, як правило, в березні-квітні.

Щорічно, як правило у вересні, проводиться також Міжнародна технічна конференція по композиційних матеріалів SETEC, в період роботи якої учасники мають можливість відвідати підприємства авіакосмічної промисловості з просунутими технологіями застосування матеріалів і виробничих процесів.

Наприклад, в 2007 році відвідували завод по збірці літака А-400М в Іспанії, в 2008 – Аугсбург, центр авіаційно-космічної промисловості ФРН, в 2009 – завод в англійському Брістолі / Фултоні, де виробляються крила для літаків Airbus, в 2010 – завод в італійському Бріндізі по збірці вертольотів AgustaWestland, в 2011 – підприємства в голландському Лайдене, де знаходиться науковий центр і виробництво компанії Fokker. З 2011 року також проводяться технічні конференції Товариства в Південно-Східній Азії.

 

SE Summit 21 Paris – VIRTUALSE Summit 21 Paris - VIRTUAL

Location: Pullman Paris Tour Eiffel – Paris, France
Date: 31st May 2021

Monday 31 May 2021 SAMPE Europe will hold its VIRTUAL Executive Summit. This is usually the day before JEC Composites CONNECT will be held – the all-new digital event for the composites community.

We earlier informed you that JEC World 21 in Paris was postponed due to the Corona issues. As our SUMMIT has a close relationship to JEC we postponed our SE SUMMIT 21 accordingly. Now both events will be held VIRTUAL.

Online REGISTRATION starts 15th of April 2021.