14 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч представників ДП «АНТОНОВ», компанії «Broetje-Automation GmbH» (Німеччина), АТ «УкрНДІАТ».

В ході зустрічі обговорено комплекс технічних та організаційних питань, пов’язаних із виконанням контракту, який передбачає виготовлення компанією  «Broetje» та поставку в 2022 році на ДП «АНТОНОВ» клепального верстату з числовим програмним керуванням моделі MPAC.

Клепальні верстати та інша продукція компанії «Broetje» є найбільш затребуваним провідними  світовими літакобудівними компаніями.

Впровадження цього верстату та технології автоматичного  клепання на ДП «АНТОНОВ» забезпечить конкурентність та стабільність показників міцності, аеродинамічної якості агрегатів планеру літака, продуктивності та умов праці в агрегатно-складальному виробництві літаків.

Технічні характеристики цього унікального багатофункціонального верстату забезпечують можливість його використання в якості «технологічної платформи» для відпрацювання та впровадження широкого спектру іноваційних технологій з складального  виробництва літаків «АНТОНОВ» та іншої авіаційної техніки в Україні.