29 вересня 2021 року у місті Баден, Швейцарія, розпочала свою роботу чергова технічна конференція SAMPE Europe Conference 21 Baden/Zurich міжнародного товариства з просування технологій матеріалів і виробничих процесів SAMPE Europe.

Вперше з 2019 року конференція проходитиме наживо з використанням режиму on-line для окремих доповідей.

В роботі конференції беруть участь 230 делегатів, а також 70 учасників приєднаються до неї в режимі on-line. Загалом представлено 25 країн.

Основну увагу доповідей приділено новим розробкам і дослідженням у галузі передових композиційних матеріалів і процесів для їх виробництва і використання.

Працюватимуть секції аерокосмічної, автомобільної техніки, адитивних технологій, процесів з‘єднання, моделювання, випробувань, термопластичних і термореактивних композитів  та інші. Програму конференції представлено за посиланням https://www.sampe-europe.org/uploads/vdlp/docs/sampe/390/final-se-conference-21-swiss-preliminary-program-202106.pdf.

В рамках конференції вже проведено 36-й студентський семінар товариства, заплановано відвідування декількох швейцарських підприємств, що зайняті у роботах з композиційними матеріалами.

Конференція працюватиме 29 і 30 вересня 2021 року.

28 вересня, перед початком роботи конференції, відбулися засідання керівних органів товариства SAMPE Europe, в яких взяв участь директор з міжнародних проектів і програм УкрНДІАТ Шулепов В.М., який є секретарем правління цього товариства, а також представляє УкрНДІАТ як українське відділення SAMPE Europe. На засіданнях обговорювалися поточні питання діяльності і подальшого розвитку товариства, прийнято відповідні рішення.

Представник нашого інституту презентував членам правління інформацію щодо схваленої урядом Державної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021 – 2030 роки, а також стосовно підготовки до проведення 10-ї ювілейної технічної конференції українського відділення SAMPE Europe, присвяченої “Програмі-2030”.

Зліва – відповідальний за підготовку конференції Рудольф де Рюйтер , поряд – керівник швейцарського відділення товариства Хан-Юрген Гисин, далі – директор з міжнародних проектів і програм АТ “УкрНДІАТ” Віктор Шулепов, справа – організатор студентського семінару Шарлотта Галаюн.
Директор з міжнародних проектів і програм АТ “УкрНДІАТ” Віктор Шулепов під час засідання секції “Моделювання і випробування” 30 вересня 2021р.