1 вересня 2021 року Уряд України схвалив Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки (надалі Програма-2030), головним розробником якої є Український науково-дослідний інститут авіаційної технології.

АТ “УкрНДІАТ”, як розробник “Програми-2030”, щиро вітає колег з галузі та суміжних областей науки і промисловості з початком нового етапу відродження вітчизняного авіабудування і висловлює глибоку подяку всім партнерам за підтримку в процесі розроблення “Програми-2030”!

Зліва: Кривов Г.О., розробник “Програми-2030”, Голова Правління-Генеральний директор АТ “УкрНДІАТ”. Справа: Бичков С.А., Генеральний директор ДП “АНТОНОВ”
Активні учасники розробки “Програми-2030”
Зліва: Андрієнко Ю.Г., справа: Кривов Г.О.

Реалізація «Програми-2030» сприятиме створенню нових конкурентоздатних авіаційних технологій, матеріалів, виробничих процесів та обладнання, які використовуватимуться у серійному виробництві літаків, авіаційних двигунів та іншої авіаційної техніки. Також нею передбачено розроблення нових вантажних літаків, вітчизняного вертольоту, безпілотних літальних апаратів, авіаційних тренажерів, авіаційних двигунів, модернізація існуючих типів пасажирських і вантажних літаків та вертольотів.