31 серпня 2021 року відбулась онлайн нарада з керівниками підприємств авіаційної промисловості України, що входять до складу ДК «Укроборонпром».

Голова правління – Генеральний директор АТ «УкрНДІАТ» Георгій Кривов інформував учасників наради про фінансово-господарську діяльність Товариства станом на кінець серпня та про плани роботи на 3-й квартал поточного року. Також, було повідомлено про ситуацію з розглядом в Кабінеті Міністрів України проекту Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки (надалі Програма – 2030), прийняття якої виходить на фінішну пряму і є певні підстави сподіватись, що найближчим часом вона може бути затверджена. З однієї сторони це радість, а з іншої сторони початок великої роботи по її успішній реалізації, адже до АТ «УкрНДІАТ», як головного розробника «Програми – 2030», виявлено велику довіру.  Георгій Кривов запропонував  учасникам наради організувати спільну робочу зустріч одразу після затвердження «Програми-2030» з представниками підприємств авіаційної промисловості  і почати по-справжньому зайнятися її реалізацією, оскільки вона буде включена в Державний бюджет України 2022 року.

Щє одним з питань, на яке було звернуто увагу учасників наради керівників підприємств авіаційної промисловості, це те що наразі в АТ «УкрНДІАТ» реалізується проект з конкурсного обрання незалежних членів наглядової ради, який був  наприкінці липня поточного року оголошений ДК «Укроборонпром» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 142.

Своїми враженнями про проходження конкурсу після його оголошення на сайті ДК «Укроборонпром» поділився Голова правління – Генеральний директор АТ «УкрНДІАТ»  Георгій Кривов: «Це пілотний проект, який в майбутньому буде  реалізований й на інших підприємствах авіаційної промисловості України. Ми навіть не очікували, що буде достатньо велика кількість інтересантів, які бажають ознайомитись  з станом справ в нашому Товаристві. Вони аналізували інформацію через наш сайт  та особисті контакти, а також звертались в дирекцію з корпоративного управління та адміністрацію АТ «УкрНДІАТ» з питаннями про стан проведення конкурсу. Акцентували увагу, що вони інформовані про те, що АТ «УкрНДІАТ» є розробником «Програми – 2030», що їх особливо цікавить. Після завершення термінів подання заявок для участі у конкурсі, деякі з них  до нас звертаються з питаннями як проходять процеси та процедури конкурсу… Ми не володіємо інформацією про  проведення конкурсу і всіх, хто до нас звернувся з питаннями, направляємо на сайт Укроборонпрому. Станом на сьогодні, ніякої нової інформації щодо результатів конкурсу на сайті немає. Ми готові в разі потреби допомагати в цьому пілотному проекті ДК «Укроборонпром» і надавати консультації для його вдалої реалізації».

Прес-служба АТ «УкрНДІАТ»