20 квітня 2020 року відбулося відкриття Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів – спільного проєкту ДК “Укроборонпром” і НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”.
В урочистому заході взяли участь Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Гусєв Ю.В., Радник Міністра освіти і науки України Бернацький П.Й., Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» Згуровський М.З., Керівник Координаційного центру освітніх програм в сфері нацбезпеки і оборони Поліщук А.С., Голова правління – Генеральний директор АТ «УкрНДІАТ» Кривов Г.О. та інші.
Навчальний курс Школи буде побудовано на трьох основних модулях: системна інженерія, сучасні інформаційні технології у проєктуванні та виробництві наукоємної продукції, а також інноваційний розвиток підприємства й управління інноваційними проєктами і програмами.
Зміст модулю «Системна інженерія» для програми підготовки Школи розроблено фахівцями АТ «УкрНДІАТ», курс лекцій розраховано на 34 години і розпочнеться вже з 22 квітня.