7 лютого 2021 року відзначається 115-та річниця від дня народження Олега Костянтиновича Антонова.

Сьогодні, 5 лютого 2021 року, з нагоди вшанування пам’яті видатного авіаконструктора, на Байковому кладовищі в Києві, де похований геній авіації, відбулося покладання квітів.

Також учасниками церемонії була вшанована пам’ять великого українського академіка Бориса Євгеновича Патона, який з 1962 року був президентом Національної академії наук України.

До 115-річчя від дня народження Олега Костянтиновича Антонова відбулась тематична зустріч в державному політехнічному музеї при НТУУ КПІ.

В пам’ятних заходах взяли участь донька конструктора, професор Ганна Олегівна Антонова, ректор НТУУ КПІ Михайло Захарович Згуровський, в.о. генерального директора ДП «АНТОНОВ» Бичков Сергій Андрійович, директор механіко-машинобудівного інституту при НТУУ КПІ Бобир Микола Іванович, керівник АТ УкрНДІАТ Кривов Георгій Олексійович та інші представники авіаційної громадськості.

Ім’я Олега Костянтиновича Антонова назавжди увійшло в історію світової авіації, під його керівництвом у Києві створено десятки типів літаків та їх модифікацій.