В період з 9 по 13 березня 2013 делегація АТ «УкрНДІАТ» перебувала в Парижі, Франція, де взяла участь у:

    • 34-й міжнародній конференції SEICO 2013;
  • засіданні правління Європейського відділення міжнародного товариства з просування технологій матеріалів і виробничих процесів SAMPE.

На виставці JEC Composites Show 2013 була представлена інформація з різних видів композитів, включаючи їх складові елементи, і встаткування для отримання композиційних матеріалів. Крім того, представлена інформація про ринках з великими обсягами споживання композитів, включаючи весь спектр рішень на основі композитів. В окремих розділах виставки були представлені композити для аерокосмічної промисловості, наземного транспорту, автомобільної індустрії, будівництва, морської тематики. В період роботи виставки проводились технічні конференції та форуми кінцевих користувачів композитів за вказаними вище розділами. Під час роботи виставки були проведені переговори з представниками підприємств-експонентів з питань, що становлять взаємний інтерес.

Конференції по композитам серії SEICO проводяться щорічно під егідою товариства SAMPE-Європа. У цьому році конференція проводилася в 34-й раз.

Робота конференції була розділена на секції, включаючи наступні основні: аерокосмічна промисловість, нанокомпозити, проектування композитів, виробництво і ремонт композитів, термопластики, нові матеріали, автоматизовані процеси.

Особливий інтерес представив основний доповідь конференції «Швидке створення дослідного зразка як інструмент впровадження технологій – досвід компанії Boeing», представлений представниками компанії Boeing, а також доповіді в секції аерокосмічної промисловості: «Інновації в області композиційного фюзеляжу літаків компанії Airbus – сучасний стан та перспективи розвитку» ; «Нова концепція для вузла кріплення двигуна на композиційному крилі літака А-350XWB»; «Випробування і аналіз конструкції термопластичного кесона за програмою TAPAS»; «Розробка нового покоління композиційного наповнювача для реактивних двигунів компанії Rolls Royce».

Делегація УкрНДІАТ провела також ділові зустрічі та переговори з представниками французьких компаній AIRBUS, ALCOA, а також російської компанії «Аерокомпозіт», на яких були розглянуті питання виконання діючих контрактів і погодження нових напрямків співпраці.