У Парижі 10 березня 2013 відбулося засідання правління Європейського відділення міжнародного товариства з просування технологій матеріалів і виробничих процесів SAMPE, на яке були запрошені представники української організації SAMPE-Україна.

На порядку денному засідання розглянуто питання технічної, організаційної, просвітницької та фінансової діяльності товариства за 2012 рік. Представник SAMPE-Україна виступив з доповіддю, присвяченою діяльності організації в Україні за період 2012-2013 років. Зокрема, були представлені результати:

  • проведеної 22-25 жовтня 2012 XII Всеукраїнської молодіжної науково-технічної конференції «Машинобудування України очима молодих: прогресивні ідеї – наука – виробництво», співорганізатором якої виступили УкрНДІАТ і українське відділення товариства SAMPE-Європа,
  • проведеної 15 листопада 2012 на базі УкрНДІАТ другому технічному конференції організації SAMPE-Україна «Технічна модернізація авіабудівного виробництва – ключ до успіху на ринках авіаційної техніки».

Члени правління вітали доповідь SAMPE-Україна та інформацію про роботу української організації.