23 травня 2013 представник АТ «УкрНДІАТ» взяв участь в експертно-консультативній сесії «Нова програма ЄС HORIZON 2020: Розвиток співробітництва Україна-ЄС в авіаційних дослідженнях та інноваціях», що проходила на базі Національного технічного університету України «КПІ».

Ключовим виступом даного заходу стала презентація програми ЄС HORIZON 2020 представником авіаційного департаменту Генерального Директорату Європейської Комісії з досліджень та інновацій.

Крім загальної інформації про структуру і пріоритети програми пан Pablo Perez-Illana сфокусував увагу на транспортній тематиці майбутніх досліджень. Особливий інтерес також викликала презентація нової стратегії міжнародного співробітництва в рамках HORIZON 2020, яка надасть українським вченим більш широкі можливості для участі у спільних дослідженнях.

З української сторони на сесії були присутні представники аерокосмічної промисловості України (ДП «Антонов», АТ «Мотор-Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ДП «КБ «Південне», АТ «УкрНДІАТ»), профільних вищих навчальних закладів (НАУ, КПІ, ХАІ), а також цілого ряду науково-дослідних інститутів Національної академії наук України (ІПМ ім. І.М. Францевича, ІЕЗ ім. Є.О.Патона, ІПМіц. ім. Г.С.Писаренка, і т.д. ).