АТ «УкрНДІАТ» взяло участь у IX Міжнародному авіакосмічному салоні «АВІАСВІТ-XXI», що проходив у Міжнародному виставочному центрі, м. Київ, 24-27 вересня 2014 року.

До складу експозиції УкрНДІАТ увійшли:

– зразки ручного механізованого інструменту для забезпечення виконання технологій складання елементів планерів літаків;

– рекламно-інформаційні плакати щодо технологічних можливостей інституту за напрямками: виробництво, технології, дослідження, економіка;

– зразки науково-технічної літератури, що видається інститутом, включаючи монографії, фахові науково-технічні журнали, результати досліджень, рекламні проспекти тощо.

Інформація щодо технологічного потенціалу УкрНДІАТ, можливих напрямків проведення досліджень, рекламно-видавничої справи була представлена на відео моніторі у вигляді презентації.

В період проведення виставки стенд УкрНДІАТ відвідали представники підприємств і організацій авіабудівної галузі України та окремих іноземних компаній.

Проведено фахові переговори з керівниками авіабудівних підприємств та науково-дослідних організацій, серед яких: президент – генеральний конструктор ДП «АНТОНОВ» Ківа Д.С., президент – генеральний конструктор АТ «МОТОР СІЧ» Богуслаєв В.О., голова Державного космічного агентства України Алексєєв Ю.С., директор Машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» Бобир М.І., голова Держекспортконтролю України Демьохін В.А. Результати цих переговорів враховуватимуться в процесі формування та реалізації плану діяльності інституту на середньостроковий період.

26 вересня голова правління – генеральний директор АТ «УкрНДІАТ» виступив з доповіддю «Кардинальні зміни у світовій політиці потребують нових підходів до забезпечення технічного стану авіаційної техніки» на Міжнародній конференції «Безпека у Східній Європі – виклики та загрози. Військово-технічне співробітництво з країнами ЄС та США – важлива складова розвитку озброєння та обороноздатності України», секція «Перспективи розвитку військової авіації. Кооперація підприємств авіаційної промисловості з іноземними компаніями – головний напрямок ВТС та основа для створення нових зразків авіаційної техніки», яка проводилася в рамках роботи салону.