27 вересня – 1 жовтня 2012 року УкрНДІАТ взяв участь у 8-му міжнародному авіаційно-космічному салоні «Авіасвіт- ХХІ»

Експозиція УкрНДІАТ увійшла до складу експозиції «Укроборонпром». На виставковому стенді УкрНДІАТ, розташованому в центрі виставкової експозиції салону, були представлені рекламно-інформаційні матеріали з інформацією про основні види діяльності інституту, натуральні зразки механізованого інструменту для виконання технологічних процедур збирання металевих конструкцій, науково-технічна література інституту.

Поряд з експозицією УкрНДІАТ була розташована експозиція компанії «BPOETJE» (Німеччина) – лідера з розробки та виробництва автоматизованого обладнання для збирання конструктивних елементів і агрегатів планера літака. УкрНДІАТ співпрацює з компанією «BPOETJE» з питань використання обладнання компанії в технологічних процесах випуску літаків ДП «АНТОНОВ».

Під час роботи салону керівниками і спеціалістами інституту були проведені зустрічі і переговори з делегаціями і представниками профільних підприємств, в тому числі ДП «АНТОНОВ», АТ «МОТОР СІЧ», WZL Nr.2.S.A. (Ремонтний завод, Польща), ТОВ «ОАК-АНТОНОВ» (РФ) і досягнуті домовленості щодо участі УкрНДІАТ у діючих та перспективних проектах розвитку авіаційної техніки.