Виходячи з того, що Законом України «Про стандартизацію» передбачена поступова відміна нормативних документів галузевого рівня (ОСТ колишнього СРСР і ДСТУ), частка яких в усьому масиві нормативних документів, що використовуються підприємствами авіаційної промисловості України, становить близько 50%, УкрНДІАТ і група авіабудівних підприємств виступили з ініціативою про перегляд цих документів і створенні на їх основі корпоративних нормативних документів для забезпечення розробки, виробництва і ремонту авіаційної техніки.

В даний час, в створенні такої корпоративної системи нормативних документів погодилися брати участь УкрНДІАТ як координатор, ДП «Івченко-Прогрес», ДП «Львівський державний авіаремонтний завод », ДП« Луцький ремонтний завод «Мотор», ДП «Одеський авіаційний завод », АТ« Мотор Січ », АТ« ФЕД ».

19 березня 2019 року на базі УкрНДІАТ було проведено перше організаційне засідання Робочої групи з питань створення корпоративної системи нормативних документів в інтересах авіабудівних підприємств України.

У засіданні взяли участь представники ДК «Укроборонпром» і 9-ти підприємств авіаційної промисловості України.

На засіданні розглянуті питання та прийняті відповідні рішення в частині робіт першого етапу створення корпоративної системи нормативних документів.